NFL Sunday Ticket 2024 sezonu için önceden satışa çıktı – indirim fırsatını kaçırmayın

NFL Sunday Ticket, YouTube ve YouTube TV‘de geçirdiği ilk sezonda, ufak tefek aksaklıklar dışında büyük bir başarı elde etti. Bu başarının ardından Google, 2024-25 sezonu için ön satışları başlattı. Bu kampanya ile futbolseverler, sezon boyunca maçları izlemek için bir miktar indirim fırsatı yakalayacaklar.

NFL Sunday Ticket, her biri farklı bölgelerde yayınlanan maçları izleme imkânı sunan bir abonelik sistemi. Örneğin, Saints takımının bulunduğu bölgede yaşayan ancak Pittsburgh Steelers taraftarı olan bir kişi, her Pittsburgh maçını izleyebilecek. Bunun için YouTube TV veya YouTube’un kendine özgü Primetime Channels üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. 2023 sezonundan önce, NFL Sunday Ticket’a erişebilmek için DirecTV’nin uydu servisine abone olmak gerekiyordu.

NFL Sunday Ticket 2024 sezonu için önceden satışa çıktı – indirim fırsatını kaçırmayın

Ödemeleri tek seferde yapabileceğiniz gibi, dört aylık taksitler halinde de ödeyebilirsiniz. Bu süre, tam olarak normal sezonu kapsıyor. Ayrıca, NFL RedZone’u da pakete ekleyebilirsiniz. NFL RedZone, skor yapılan oyunların olacağı anlara odaklanan ayrı bir kanal.

Bir noktaya dikkat çekmek gerekirse, bu olanaklar yalnızca Pazar günleri için geçerli. Pazartesi Gecesi Futbolu hâlâ ESPN’de, Perşembe Gecesi Futbolu ise Amazon Prime Video’ya özel. Yeni aboneler için sunulan 50 dolarlık indirim, her sezon için ayrı geçerli olacak. (Google, tüm bu işlemleri Google hesabınız üzerinden takip ettiğinden, aboneleri tanıyor.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir